מלונות פרימה תל אביב - מופעי מחול במרכז סוזן דלל

מרכז סוזן דלל, הפועל בשכונת נווה צדק, מביא אל הבמה את חווית הקיום התרבותי והחברתי בישראל.

המרכז ממוקם במרחק של 10 דקות נסיעה ממלונות פרימה בתל אביב

כחלק מהחוויה בחופשה אורבנית בתל אביב וערך מוסף לאורחי מלונות הרשת דאגנו עבורכם למחירים מיוחדים

להקת הפלמנקו רמנגאר - TEMBLOR

להקת הפלמנקו רמנגאר מציגים בבכורה חדשה: TEMBLOR
אמן אורח מספרד: הגיטריסט Fity Carillo


בתוך עין הסערה ניצבים שני דייגים מול סודה של ההרגשה מופע פלמנקו סוער, הבנוי מרצף של הזדמנויות המזמינות עימות בין תנועת הגוף לתנודת המחשבה. 12 אומנים על הבמה, רקדניות, גיטריסטים, זמרים וכלי הקשה, יוצרים מחול בועט, מחפש גבולות, מלווה במוזיקה חיה ומקורית שנכתבה במיוחד למופע. הטקסטים רוויי המטפורות,(שיתורגמו לקהל) יחדדו את הקונפליקט של האדם בין הרצון לפעול מתוך אינטואיציה חייתית או תכנון שכלתני מחושב. קרן ואבנר פסח בבכורה החדשה בוחרים לחקור את מקור התנועה וההשפעה שלה על האנרגיה המאחדת בין כל האמנים על הבמה. המופע בסגנון הפלמנקו פורו מביא איתו את החיים כזוג אמנים בישראל הנלחמים על האמנות , הזוגיות, ההורות ומביאים אל הבמה את הקשיים שבדרך ואיתם את רגעי הקסם של המוסיקה, השירה, הקצב והריקוד של הפלמנקו.

 זמני המופע:

שבת 28.4 בשעה 21:00, חמישי 2.8 בשעה 21:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030


 

רוחאס ורודריגס - ספרד

אזול וידה (חיים כחולים) - בכורה עולמית.
לאחר המופע - שיחה עם האמנים 31 ביולי.

 

הכל אפשרי בחיים כל עוד להבת התשוקה ממשיכה לבעור בנשמה. אזול וידה, יצירתם החדשה של צמד הפלמנקו המפורסם רוחאס ורודריגס, תעלה על במת סוזן דלל במופע בכורה עולמית. נקודת המוצא של היצירה היא האושר - משהו כה פשוט, אך בו-בזמן מסובך מאוד. בליווי מוזיקה חיה, רוחאס ורודריגס רוקדים בתשוקה לאורך מסע מרתק המואר באור כחול חדש הנקרא אזול וידה. הצטרפו למסע אל עולם יוצא דופן של תנועה ופלמנקו דרך מוזיקה ורגש, בו אתם מוזמנים לא רק לצפות, אלא גם להרגיש ומעל לכל להיות. רוחאס ורודריגס ידועים כיוצרי הפלמנקו הדינאמי ביותר בספרד. לאחר 21 שנים של עבודה משותפת, הם יוצאים יחדיו למבוך היצירתי הנקרא אזול וידה, ובכך מציינים את תחילתו של עידן חדש, תוך שמירה על כבוד והערצה הדדיים. תפיסת עולמם מתבססת על החיפוש אחר גישות חדשות לתנועה, ליצירה ולבמה, ובכך מעניקה ממד חדש למחול הספרדי בכלל ולפלמנקו בפרט. שיתוף פעולה זה התחיל ב-1996 ומשמש כיום דוגמה לדורות הבאים. רוחאס ורודריגס איחדו על הבמה את הקלסי והעכשווי יחד עם הפרוקה, הפנדנגו, האלגריה, המערב הפרוע ומעילים מהודרים המעשירים את הפלמנקו יותר מאי פעם.

 זמני המופע:

שלישי 31.7 בשעה 21:00, רביעי 1.8 בשעה 19:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030
 

מנואל ליניאן - ספרד

Baile de Autor (ריקוד המחבר)
לאחר המופע - שיחה עם האמנים 3 לאוגוסט


ריקוד המחבר היא יצירת מחול אישית מאת הסולן וכוריאוגרף הפלמנקו הנודע - מנואל ליניאן. כבמאי שחולם על ריקודו של רקדן, ליניאן מציג מקום בו הבמאי, שהוא גם התסריטאי, מפיח רוח חיים בכל אלמנט: האור, הסאונד, השירה, הגיטרה, המוזיקה והמחול. זוהי פנטזיה שבה דמויות הכוריאוגרף והרקדן מתאחדות. אדם אחד, המגלם שני תפקידים המתחככים זה עם זה, נמצא בעולם המתחלק לכוריאוגרפיות שונות שאינן קשורות זו לזו. זהו מופע שחי במחשבותיו של המבצע. חלום שבוא רק הוא מדמיין, חלום שאנו עדים בו להתעוררות וריקנות. מנואל ליניאן הוא רקדן, כוריאוגרף ובמאי פלמנקו. הוא הוזמן ליצור כוריאוגרפיות ללהקות ידועות כמו הבלט הלאומי של ספרד, רפאלה קרסקו, טרסה נייטו ונואבו בלט אספניול. את פריצת דרכו כסולן עשה ביצירה TAURO ב- 2008. מאוחר יותר, הציג את היצירות MUNDO APARTE, ו- SYNERGY, איתן השתתף בפסטיבלי מחול מכובדים רבים. אחד מהם היה פסטיבל חרס, שם זכה בפרס הרקדן הטוב ביותר לשנת 2012. בין היתר, זכה בפרסים נוספים, כגון: פרס מקס למבצע הטוב ביותר, פרס מטעם מבקרי הפלמנקו של Flamenco Hoy לרקדן הפלמנקו הטוב ביותר, ובפרס בחירת המבקרים בפסטיבל חרס. יצירותיו מועלות על במות בפסטיבלי פלמנקו מכובדים מסביב לעולם, ביניהם פסטיבל נים (צרפת), הביאנלה של הולנד, ופסטיבל הפלמנקו לונדון.

 זמני המופע:

שישי 3.8 בשעה 21:00, שבת 4.8 בשעה 19:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030


 

נובה גלגה דה דאנסה - ספרד

SON משמעו "להיות", אך SON הוא גם משהו שמעבר להגדרות. במופע פורץ הדרך של נובה גלגה דה דאנסה, להקת הרקדנים מציגה תערובת של שפות כוריאוגרפיות הכוללות מחול גליסיאני מסורתי, מחול ספרדי מסוגנן, מחול עכשווי ופלמנקו. ביצירה חושנית ומרתקת הם מאחדים את הישן עם החדש, את הגברי עם הנשי, ואת המחול המסורתי עם העכשווי. "...אנחנו מגיעים למפגש זה עם זה. אלה הרוקדים ואלה הצופים בפתיחות של נוודים משולים לקצוות ענפים שונים, המתכופפים לעבר האדמה התומכת בהם ומגלים גזע משותף ואינסוף שורשים הממשיכים לגדול ולהשתנות. השורשים הם אלה הגורמים לענפים לצמוח, והענפים לא יכולים להפסיק את תנועתם, אם ברצונם להמשיך בחיים... כך, האמן נשאר פתוח, בגלל שהם קיימים בשבילו. מכיוון שעבורו, הם חיים והווים (SON)." - מריטה קרמונה. להקת נובה גלגה דה דאנסה הוקמה בספרד ב-2003 ויצרה פרויקט ייחודי לחלוטין המאחד מחול גליסיאני, ספרדי ועכשווי. חיימה פבלו דיאס, כוריאוגרף הלהקה, בוגר בית הספר המלכותי למחול בבריטניה, בית הספר למחול ולמוזיקה של גליסיה והקונסרבטוריון המקצועי למחול במדריד. כמבצע, רקד בלהקות פולקלור גליסיאני כמו Etnográfico das Mariñas ו- Ballet Galego Rey de Viana. בנוסף, ניהל את בית הספר העירוני למחול Xuncos ו- Mulleres da fin da terra, וזכה בפרסים בפסטיבלי פולקלור רבים.
 

 זמני המופע:

שני 6.8 בשעה 21:00, שלישי 7.8 בשעה 19:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030
 

להקת אמיליו אוצ'נדו - ספרד

שִׁירוֹקוֹ (סופת חול).
לאחר המופע שיחה עם האמנים 10 לאוגוסט.


"שִׁירוֹקוֹ" היא רוח מדברית יבשה וחמה הנושבת מכיוון צפון אפריקה אל מרכז הים התיכון במהירות רבה. היצירה שירוקו (סופת חול) מוקדשת לגאות ולשפל של הרוח, לשינוי ולתנועה, ומרחיבה את גבולות המחול המסורתי תוך שהיא מאתגרת סטריאוטיפים ותוויות. היצירה מציגה ארבעה רקדנים הלבושים בלבוש הנשים המסורתי של הפלמנקו, שמלות ארוכות-זנב. מוצגים גם ארבעה יסודות של הפלמנקו: שאל, מניפה, השמלה הארוכה וקסטנייטות. בכל מזג אוויר, מרכיבי מפתח אלה מתעוררים לחיים בהתאם לרוחות המשתנות. לצד שלושה מוזיקאים ברמה עולמית, הרקדנים לוקחים אותנו למסע על גבי רוח שירוקו משלהם. להקת אמיליו אוצ'נדו הוקמה בשנת 2012 ומאז זכתה בפרסים רבים ושבחים מצד מבקרי מחול שונים. אמיליו אוצ'נדו, יליד ולנסיה, הופיע יחד עם הבלט הלאומי של ספרד, מה שגרם למעברו למדריד, שם המשיך ללמוד בקונסרבטוריון הממלכתי למחול. אוצ'נדו הופיע מסביב לעולם כרקדן קור דה בלט ולאחר מכן כסולן בלהקות מחול מובילות כגון: להקת דומינגו אורטגה, רפאל אגילר, נואבו בלט אספניול ואאידה גומס. הוא המשיך כרקדן ויוצר פלמנקו והוזמן כאמן אורח להופיע על במות מסביב לעולם. ב-2015 הוזמן לאולפני יוניברסל סטודיוס ביפן, שם התחיל לעבוד על יצירתו שירוקו שזכתה לשני פרסים ראשונים בפסטיבל הכישרונות במדריד ב-2017.

 זמני המופע:

שישי 10.8 בשעה 14:00, שבת 11.8 בשעה 21:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030


 

להקת המחול שרון פרידמן - ספרד

All Ways (כל הדרכים).
שיחה עם האמנים 13 לאוגוסט.


"ציפור שחורה, יונה לבנה, הפחד אינו חי ברוח. אל תסטה מן הקן, חזור אל אגן המים להרוות צימאונך." כל הדרכים חוקרת את האוטופיה של ההרמוניה הנצחית, מצב אליו מגיעים לאחר פתרון סכסוכים אישיים ומציאת מקומנו הראוי על פני האדמה. מלפנינו סלולות דרכים רבות, אך רק אחת מהן תוביל אותנו אל עצמנו. בלי דרך, אנו מרגישים אבודים, מלאים בעלטה ובלבול, חסרי כיוון, עפים כציפור עיוורת ללא מצפן או כוכבים שיובילו אותנו בלילות חשוכים. ביצירה כל הדרכים, שבעת הרקדנים מגלמים מטיילים הצועדים לאורך דרכים מרובות המשתלבות במרדף אחר ההרמוניה. עיקרון ההתמדה מורה עליהם "הרמוניה", אך עליהם לעבור תחילה בנתיבים בלתי יציבים ולעתים מפותלים. המסלול בו הם עוברים חוצה חמישה מצבים רגשיים: אובדן, חיפוש, חלום, התאהבות וגיבוש מצפון. בסוף המסע מחכים השמיים, הכוכבים, החלל… הרגשה של ניתוק בתוך ריקנות עמוקה ומוחלטת. הדרך עשויה לקחת אותנו אל מקומות שבהם הכל אפשרי, בהם העבר והעתיד מעצבים חלום בהווה, היכן שהאהבה היא בלתי נמנעת, דרך שבסופה אנו פוגשים את עצמנו. סגנון המחול של שרון פרידמן מורכב מפולקלור ומחול עכשווי ישראליים. פרידמן, יליד חדרה, התבסס במדריד שם הקים את להקת שרון פרידמן בשנת 2006. כרקדן, החל את הקריירה שלו כשהצטרף ללהקתו של עידו תדמור בתל-אביב. בנוסף, רקד פרידמן בלהקת המחול הקיבוצית וורטיגו. בשנת 2000, החל לעבוד כיוצר עם קבוצת 'מחול פראזה' . ב-2004 הצטרף ללהקת מיומנה ככוריאוגרף ומנהל פרויקטים. יצירותיו הוצגו, בין השאר, בפסטיבל הקיץ בפריז וזכו בפרסים רבים, ביניהם פרס מקס היוקרתי לאומנויות הבמה לשנת 2015.


 זמני המופע:

שני 13.8 בשעה 21:00, שלישי 14.8 בשעה 19:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030
 

להקת המחול קור'סיה - ספרד

Cul de Sac.
לאחר המופע שיחה עם האמנים 16 לאוגוסט.


"הצעד הראשון יתכן ויתרחש יום אחד. רחוק ככל האפשר." - סמואל בקט, אלושם. Cul de Sac מציגה חברה בנויה מדמויות יוצאות דופן המבודדות בין ארבעה קירות, כבולות למסגרת חברתית בחיפוש אחר החופש שחי עמוק בלבם. בהשראת עולמו ויצירותיו של האמן הספרדי חואן מוניוס, זוכה הפרס הלאומי לאומנויות פלסטיות היוקרתי, אשר הלך לעולמו בשנת 2001, מטרתה של Cul de Sac היא לשקף את דמיונו של הפסל. ביצירה, דמויותיו האפורות והמונוכרומטיות של מוניוס קמות לתחייה וחוות מתחים בין האינדיבידואל לחברה, כמו המיצגים הזזים שיצר. כך, Cul de Sac מתייחסת לעולם קונספטואלי בו מוגבלויות פיזיות ומנטליות חוסמות את הרצון להגשמה עצמית המשותפת לכל בני האדם. להקת המחול קור'סיה הספרדית מנוהלת על-ידי הכוריאוגרפים האיטלקים אנטוניו דה רוסה ומטיה רוסו. הלהקה הוקמה ביוזמתם של רקדנים צעירים ומוכשרים, יוצאי להקת המחול הלאומית של ספרד, בכוונה להשתמש בגופם על מנת להעביר מסר. הם חשים דחף פנימי עז לנצל שפה שמתעלה על גבולות התקשורת המילולית. היצירה משלבת אלמנטים מתוך קולנוע, צילום, ספרות ופיסול כאזכור לצורות התבטאות חדשות בסגנון תנועה ייחודי ולעתים משונה. זמני המופע:

חמישי 16.8 בשעה 21:00, שישי 17.8 בשעה 14:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030


 

להקת הפלמנקו KIMICA - COMPAS

להקת הפלמנקו הישראלית בניהולה האמנותי של מיכל נתן בשיתוף עם הרקדן הספרדי אדריאן סנטנה

KIMICA ("כימיה") – היא קירבה מיוחדת וייחודית. היא התשתית לאמון, לקשר הולך ומעמיק בין הרקדנים, בינם לבין המוסיקאים המופיעים ומלווים אותם, וכמובן עם הקהל. כל אלו מרכיבים מופע פלמנקו מסורתי, איכותי וסוחף! ערב שהוא כולו שיתוף פעולה יצירתי מוסיקלי בניחוח בינלאומי. אדריאן סנטנה- אחד מרקדני הפלמנקו העולים בספרד כיום. זוכה תחרות Certamen היוקרתית במדריד ורקדן בלהקות המובילות עם טובי הכוריאוגרפים בספרד. אדריאן סנטנה, מופיע בהצלחה מרובה ברחבי העולם ומגיע לישראל לסיבוב הופעות עם להקת הפלמנקו הישראלית. ערב אותנטי מלווה במוסיקה חיה.
 

 זמני המופע:

שבת 18.8 בשעה 21:00.

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030
 

מריה חונקל - ספרד

EMOTIONS (רגשות).
שיחה עם אמנים 19 לאוגוסט.


הפלמנקו תמיד מלא ברגש - הגיטרה, השירה הנוגעת ללב והריקוד הלוהט. כל אלה יוצרים חוויה שמזכירה לנו שאנו בחיים. ביצירה רגשות, מריה חונקל, בליווי זמרים וגיטריסט וירטואוזים, מציגה בפנינו מסע המחבר אותנו לעולם החושים. דרך שורשי הפלמנקו - מרטינטה, גואחירה, אלגריה וסולאה - היא לוקחת אותנו לעולם נשי מסתורי וחושני. כל רגע מביא עמו סגנון שונה. תשוקה ומסורת מתמזגים עם מחול ספרדי ורגשות טהורים. מריה חונקל זכתה לכינוי "להבת האש" בזכות ביצועיה הלוהטים והנועזים. חונקל, ששורשיה באיים הקנריים, נולדה למשפחת בורול, שהפלמנקו זורם בעורקיה. היא למדה בלט ומחול ספרדי אצל מיגל נבארו, רוסלינה ריפול ודודתה טריני בורול. במדריד למדה לצד כוכבי הפלמנקו האגדיים לה טאטי, גואיטו, מרצ'ה אסמרלדה וסירו, ובנוסף לצד הרקדנית הקלסית דאגמרה בראון. חונקל רקדה בלהקות מנולטה, חוסה גרקו, גואיטו ו"פלמנקו בלז", אתם יצאה לסבבי הופעות ברחבי העולם. בלוס אנג'לס, עבדה חונקל בשיתוף פעולה עם רקדנית ושחקנית הסדרה "Fame" דבי אלן. חונקל זכתה בפרס הלאומי לפלמנקו על שם אנטוניו גאדס כרקדנית הפלמנקו הטובה ביותר בפסטיבל Cante De Las Minas, וכמו כן, זכתה בפרס על הכוריאוגרפיה הטובה ביותר לסולו בתחרות יוצרי מחול ספרדי ופלמנקו ה-15 בתיאטרון אלבניז במדריד.
 

 זמני המופע:

ראשון 19.8 בשעה 21:00, שני 20.8 בשעה 19:00

מקום:
מרכז סוזן דלל, תל-אביב

מבצע מיוחד לאורחי פרימה – 30% הנחה.
להזמנת הכרטיסים למופע יש להתקשר לטלפון 03-5105656 קוד ההטבה 3030
 
X