פרימה גרופ - אודות רשת מלונות פרימה

הרשת הוקמה בשנת 1990 והינה בבעלות משפחת מוסקוביץ' המתגוררת בניו-יורק.
הרשת שמה לעצמה לדגל ליצור חווית אירוח ייחודית בכל רחבי הארץ.
פרימה מלונות יצרה אוסף של מלונות נושא בישראל, המציעים מגוון רחב של חוויות ליצירת זיכרונות.
החל מחופשה אורבנית בת"א, הרפתקה אתגרית בגליל, שלווה בים המלח, חופשה מוזיקלית באילת
ועד לחופשה מלאת תרבות ומסורת בירושלים.

                                               
   

החל מיום הקמת הרשת בשנת 1990 ותוך הידיעה וההבנה כי כל אורח ואורח הוא ייחודי ושונה, בעל צרכים שונים, תחומי עניין מגוונים ואופי מסוים החלנו בחיפוש אחר החופשה האידיאלית בישראל שתעניק לאורחינו עולם של חוויות מהגליל שבצפון ועד אילת שבדרום.
 
לאחר מסע ממושך של הבנת הצרכים של אורחינו פרימה מלונות היא כעת רשת מלונות קונספט המאפשרת לאורחיה להתחבר לאווירה הייחודית של כל מקום בו הם בוחרים לנפוש חופשה של תרבות ומסורת במלונות הירושלמיים שלנו, להירגע בספא במלונות ים המלח או ליהנות מהטבע הגלילי במלונות טבריה. מחפשים חופשה מוזיקלית ורגועה? פרימה מיוזיק באילת ממתין לכם. רוצים להכיר את תל אביב האמתית? במלונות הרשת בתל אביב תמצאו את כל מבוקשכם. חופשה עסקית ביחס אישי במלונות העסקים פרימה מילניום ופרימה לינק ברעננה ופתח תקווה.
 
למרות שכל מלון ומלון הוא ייחודי, בעל אופי אחר, החוט המקשר הוא השאיפה שלנו להעניק חווית אירוח ייחודית, המשלבת שירות איכותי ותוכן, תוך תמורה הולמת למחיר.
 
חמישה - עשר מלונות פרימה פזורים בפריסה ארצית בשבעה אזורים מרכזיים: תל אביב, רעננה, פתח תקווה, ירושלים, ים המלח, טבריה ואילת. המלונות ממוקמים במרכזי הערים ומאפשרים גישה נוחה לכל אזורי התיירות והבילוי המרכזיים.
 
כדי להבטיח אירוח ברמה גבוהה ושירות אישי לאורחינו, מלונות הרשת מונים בממוצע כ-100 חדרים, עובדה המבטיחה לכם שירות אישי, ביתי ויחס חם מהצוות שלנו.
 
העיצוב של כל מלון נבחר בקפידה וספוג השראה מהאזור המקומי, בנוסף, אנו מציעים לאורחינו ערכים מוספים וחופשות עם תוכן בהתאם לקונספט המלון – אנו כאן בכדי לעצב את החופשה הבאה שלך ולאפשר לך לעשות את הבחירה הנכונה !
 
כבר צלצלתם לפרימה ?
 
X