מלון פרימה תל אביב-גלריה פרימה לאמנות מקומית

גלריה פרימה לאמנות מקומית, הממוקמת בקומת לובי המלון, גאה להציג תערוכות מתחלפות של אמנות עכשווית מאת אמנים מקומיים.


בתערוכת 'מעבר לים' מזמינה אותנו האמנית מיכל בר-אור לצלול אל מעמקי הים, לצוף, להתעטף ולזרום כמו הסחף המגיע אל חוף מבטחים הישר אל זרועותיה ודמיונה והופך ליצירת אמנות מרהיבה, יצירתית וייחודית.
 
מיכל חולקת את זמנה בין ביתה בחיפה לבין זה הנמצא באחד האיים הפחות מתויירים ביוון. היא אוספת עצים שנסחפו לחוף החיפאי והיווני ומשתמשת בהם ליצירותיה. מיכל מנגרת ומעצבת משולחנות ועד מתלים ומציירת ציורים בגדלים שונים על לוחות עץ טבעי בסטודיו שבבית אורן וגם בזה שביוון. כל יצירה שלה היא אחת ויחידה. בר-אור היא אוטודידקטית ברישום, צבע וקומפוזיציה והגיעה להישגים מרשימים ביותר.
 
בתערוכה 'מעבר לים' מציגה מיכל בר-אור אוסף מעבודותיה המשקפות את אהבתה הגדולה וחיבורה לטבע ובעיקר לים. שכן, מרבית העבודות מיוצרות מחומרים ממוחזרים בהם ניתן למצוא עצי סחף, אבנים מיוחדות, חלקי סירות שנפלטו מהים ועוד. אלו עברו תהליך ייבוש, ניקוי ושיוף עד לכדי עיצוב מחודש ויצירת אמנות מקורית ומרהיבה. ניתן למצוא ביצירותיה גם כלי מתכת עתיקים שהיא מאתרת בשווקי פשפשים בארץ ובעולם.
 
עבודותיה מוצגות בגלריה הממוקמת בבניין ערבי ישן ומיוחד, משנת 1928 , ששופץ מהיסוד ומשקיף על נמל חיפה, ברח' השומר 4 בוואדי סאליב שבחיפה.
 
העבודות המוצגות בתערוכה מוצעות למכירה.
 
פתיחת התערוכה: 10.9.2023    |   נעילת התערוכה:   31.12.2023
 
 
למידע ויצירת קשר ישיר עם האמנית מיכל בר-אור:
 
| מיכל בר-אור Wood Art |  | [email protected] | 972-54-9103440
 
 
אוצרת: שירלי פבל-גלבוע
 
 
גלריה פרימה לאמנות מקומית | מלון פרימה תל אביב, הירקון , 105 תל אביב.
שעות פעילות: כל יום בין השעות 09:00 - 22:00
 
הכניסה חינם.
 
 

X