פרימה לינק - חדרי מלון

מלון פרימה לינק מציע 119 חדרים הנחלקים ל 5 קטגוריות. בכל אחת מהקטגוריות שמרנו על אותה רמה גבוה של עיצוב ונוחות. כל החדרים מתוכננים, מאובזרים ומעוצבים בהקפדה, בהתאם לקו העיצובי, המסוגנן והמהוקצע של המלון.
סוגי החדרים במלון כוללים: חדרי קלאסיק נוחים, חדרי דלקס, חדרי אקסקיוטיב וחדרי פרימיום משודרגים וסוויטה המשקיפים מגבוה לנוף אורבני.
המלון מציע 3 חדרים נגישים לאנשים הנעזרים בכסא גלגלים וכן 19 זוגות חדרים הניתנים לקישור.
בכל החדרים תהנו מאינטרנט אלחוטי ללא תשלום.
כל חדרי המלון הינם חדרים ללא עישון.

שעות הגעה ועזיבה:
קבלת חדרים: אחריי השעה 14:00
עזיבת חדרים: עד השעה 12:00
 

חדרים מרווחים ונוחים באווירה ובסגנון אלגנטי ונעים בקומות 14-16, המתאימים לאירוח של בודדים, זוגות, זוג וילד או שלושה מבוגרים. כולל חדרים עם דלת מקשרת ו 3 חדרים נגישים.

בחדרכם תהנו מ: חיבור לאינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה אינטראקטיבית 40 אינץ' עם מבחר ערוצי לוויין, פינת עבודה עם חיבורי למחשב, עמדת עגינה, ערכת הכנת תה/קפה , כספת אישית עם שקע לטעינה, מיני מקרר, מייבש שיער ומיטת קווין סייז.


 

חדר זה כולל: כלי רחצה טלויזיה LCD מייבש שיער טלפון מיזוג אויר WI-FI חינם קומקום כספת מקרר

חדרים מרווחים המאובזרים בסטנדרט מאד גבוה, המאפשרים שהייה בסגנון ובאווירה נעימים ונוחים במיוחד המשקפים לנוף אורבני מקומות 14-16.
מומלצים לשהיות ארוכות. החדרים מתאימים לאירוח של בודדים, זוג או זוג עם ילד אחד.
בחדרכם תהנו מ: חיבור לאינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה אינטראקטיבית 49 אינץ' עם מבחר ערוצי לוויין, מיטת קווין סייז, פינת עבודה עם חיבורי למחשב, מכונת אספרסו וערכת תה, חלוקי רחצה, נעלי בית, כספת אישית עם שקע לטעינה, מיני מקרר, מייבש שיער, עיתון יומי באנגלית / עברית יגיע לחדרכם ע"פ בקשה.
 

חדר זה כולל: כלי רחצה טלויזיה LCD מייבש שיער טלפון מיזוג אויר WI-FI חינם קומקום כספת מקרר מכונת קפה

  חדרים מרווחים ומעוצבים בסטנדרט גבוה, באווירה נינוחה ובסגנון מהודר הממוקמים בקומות 17-18. החדרים מותאמים לאירוח של בודדים או זוג. לשוהים בחדר מקטגוריה זו – תתאפשר כניסה חופשית ללאונג' העסקים הממוקם בקומה ה 18 של המלון.
בחדרכם תהנו מ: חיבור לאינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה אינטראקטיבית 49 אינץ' עם מבחר ערוצי לוויין, מיטת קווין סייז, פינת עבודה עם חיבורי למחשב, מכונת אספרסו וערכת תה, חלוקי רחצה, נעלי בית, כספת אישית עם שקע לטעינה, מיני מקרר, מייבש שיער. עיתון יומי באנגלית / עברית יגיע לחדרכם ע"פ בקשה.


חדר זה כולל: כלי רחצה טלויזיה LCD מייבש שיער טלפון מיזוג אויר WI-FI חינם קומקום כספת מקרר מכונת קפה

חדרים מהודרים, משודרגים, מאובזרים ומרווחים, בקומות 17-18 המשקיפים לנוף אורבני מרהיב.
השוהים בחדר זה יהינו מאירוח מסוגנן ובתנאים ואווירה מהודרים ומפנקים במיוחד. החדרים מתאימים לאירוח של בודדים או זוג. לשוהים בחדר מקטגוריה זו – תתאפשר כניסה חופשית ללאונג' העסקים הממוקם בקומה ה - 18 של המלון.
בחדרכם תהנו מ: חיבור לאינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה אינטראקטיבית 49 אינץ' עם מבחר ערוצי לוויין, מיטת קווין סייז, פינת עבודה עם חיבורי למחשב, מכונת קפה וערכת תה, חלוקי רחצה, נעלי בית, כספת אישית עם שקע לטעינה, מיני מקרר, מייבש שיער. עיתון יומי באנגלית / עברית יגיע לחדרכם ע"פ בקשה.


 

חדר זה כולל: כלי רחצה טלויזיה LCD מייבש שיער טלפון מיזוג אויר WI-FI חינם קומקום כספת מקרר מכונת קפה

סוויטה – הכוללת חדר שינה וסלון ממוקמת בקומה ה - 17 – הסוויטה מעוצבת בסטנדרט גבוה, באווירה נינוחה ובסגנון מהודר, המתאימה לאירוח של זוגות, בודדים. מומלצת לשהיות ארוכות.
לשוהים בסוויטה – תתאפשר כניסה חופשית ללאונג' העסקים הממוקם בקומה ה - 18 של המלון.
בסוויטה תהנו מ: חיבור לאינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה אינטראקטיבית 49 אינץ' עם מבחר ערוצי לוויין, מיטת קווין סייז, פינת עבודה עם חיבורי למחשב, מכונת אספרסו וערכת תה, חלוקי רחצה, נעלי בית, כספת אישית עם שקע לטעינה, מיני מקרר ומייבש שיער. עיתון יומי באנגלית / עברית יגיע לחדרכם ע"פ בקשה.


חדר זה כולל: כלי רחצה טלויזיה LCD מייבש שיער טלפון מיזוג אויר WI-FI חינם קומקום כספת מכונת קפה
X