סיורי קונספט בירושלים - רשת מלונות פרימה בירושלים

 
גרפיטי ואומנות רחוב מקרוב

גרפיטי ואומנות רחוב מקרוב

סיור ייחודי מודרך בריחוף קליל על סגווי או על אופניים לבחירתכם, בו ניחשף לאומנות רחוב ואמני גרפיטי שקישטו את ירושלים ביצירותיהם.

הסיור יוצא מחניון קרתא בצמוד לקניון ממילא. נעלה דרך שביל סודי לרחבה מעל ממילא ומול שער יפו. נקיף את חומות העיר העתיקה לכיוון כיכר ספרא והשער החדש ונגלוש לכיוון מרכז העיר הסואן, הומה בתי קפה, חנויות ובתי מלאכה. נתרשם ממקבץ ייחודי ומרתק של מיצגי אומנות רחוב וציורי קיר, גרפיטי, במתחם רחובות צרים שבין כיכר החתולות, נחלת שבעה, מלון ממילא וכיכר ספרא.
למידע והזמנת סיור במחיר מיוחד >
 
טועמים את ירושלים

טועמים את ירושלים

סיור טעימות בשוק מחנה יהודה בו נתענג על מאכלים מתרבויות שונות, נתבשם מהצבעים, האווירה והריחות תוך כדי שיטוט מודרך בסמטאות שוקקות חיי המסחר והתרבות.

במהלך הסיור נגלה את שמו האמיתי של השוק ונכיר את שפתם הייחודית של הסוחרים. נכיר את השמות והפרצופים שמאחורי הדוכנים, את הדמויות הצבעוניות, את הסיפורים המרתקים. נציץ לרחוב האגס 1 שם התגוררה משפחת בנאי הידועה, נצפה באליפות שש בש בשוק העיראקי, נפגוש את עוזיאלי איש האתרוגים ואת מלך החלווה שמציע למעלה ממאה סוגים שונים של המעדן המתוק.
למידע והזמנת סיור במחיר מיוחד >
 
ירושלים החדשה

ירושלים החדשה

יצירה והתחדשות עירונית ירושלמית. סיור סגווי/אופניים לשכונת משכנות שאננים - ימין משה, מתחם התחנה הראשונה, פארק טדי ומתחם האומנים המפורסם, חוצות היוצר

הסיור יוצא מחניון קרתא בצמוד לקניון ממילא. נעלה ברחוב דוד המלך ונחלוף לצד מלונות היוקרה של ירושלים, וולדורף אסטוריה, המלך דוד, ומגדל יימקא המפורסם. נתרשם מהסגנון האדריכלי שלהם ונשמע את הסיפורים מאחורי הקלעים של המונומנטים הירושלמים הידועים.
למידע והזמנת סיור במחיר מיוחד >
 
 
סיורי יין בהרי יהודה

סיור יין בהרי יהודה


אזור היין יהודה הינו בעל היסטוריית ייצור יין עתיקה. כיום הינו חבל היין המתפתח ביותר בישראל אשר חושף כרמי יין
בעלי אפיון וזהות מקומית לצד יקבי בוטיק מובילים בתעשיית היין המקצועית.
 
את הסיור נתחיל בכרם יין, נמשיך לביקור בשני יקבי בוטיק ונסיים בארוחה במסעדה.
שעות הסיור 09:00-15:00
2-18 משתתפים
 
הסיור כולל העברות, טעימות יין ביקבים וכיבוד קל.
קרא עוד >
X